Apie mus

Apie mus

Mūsų tikslas

„Žinau, ką renku“ – tai nešališkas politikos stebėsenos tinklas, kuriame dalyvauja jauni žmonės iš įvairių Lietuvos miestų ir miestelių. Siekiame, kad Lietuvos politikai būtų atskaitingi rinkėjams, todėl skatiname piliečius sąmoningai dalyvauti viešajame gyvenime ne tik prieš rinkimus, bet ir po jų. 

Politikos stebėseną vykdome nuo 2014 metų. Mūsų nuomone politikų išvaizda ir populistiniai pažadai – netinkami pasirinkimo kriterijai, todėl padedame rinkėjams rasti argumentų ir patikrinti faktus, kurie padėtų jiems apsispręsti, už ką balsuoti ir: 

SUŽINOTI daugiau apie politiką. Rengiame neformalius edukacinius užsiėmimus ir mokymus mokyklose, organizacijos ir kiekvienam, norinčiam diskutuoti apie tai, kokie kandidatai yra tobuli ar kodėl svarbus kiekvieno balsas. 

BENDRAUTI su politikais. Prieš rinkimus organizuojame debatus tarp kandidatų, o po rinkimų – viešas diskusijas su išrinktaisiais politikais ir jų ataskaitas rinkėjams. 

STEBĖTI politikus. Pirmą kartą Lietuvoje pradedame merų veiklos stebėseną - kviečiame kiekvieną prisiminti prieš rinkimus duotus pažadus ir sekti jų įgyvendinimą.

Kontaktai

Su mumis galite susisiekti rašydami mums elektroniniu paštu arba skambindami telefonu +370 616 26 387 arba +370 691 73 571. Taip pat galite mus sekti socialiniuose tinkluose:

Partneriai

Remėjai

Veiklų komandos

Tinklo koordinavimas

Aušrinė Diržinskaitė

Tinklo koordinatorė

Guoda Vaitiekutė

Tinklo koordinatorė

Rugilė Andrejevskytė

Mentorė

Donatas Bučelis

Mentorius

Haroldas Žalūda

Mentorius

Miglė Palujanskaitė

Mentorė

Karolina Jonuškaitė

Mentorė

Jaunius Augustis

Mentorius

Monika Arlauskaitė

Mentorė

Vakarė Saulėnaitė

Mentorė

Eglė Šerutytė

Mentorė

Kotryna Liutkutė

Mentorė